Wybory do rady Miasta

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Sianowiak GOŚĆ 01-11-10 0:53

Kandydadata na radnego powinien być człowiekiem zaufania publicznego o nieskazitelnej postawie moralnej. a kto kandyduje? osoby o wątpliwej reputacji, manipulanci. Wstydzić sie powinni Ci co złożyli swój podpis na listach poparcia.

Odpowiedz Cytuj
Lewy GOŚĆ 08-11-10 19:52

Stara władza niezłe wały kręciła otworzyli siłownie za kilkadziesiąt tysięcy , która była cały czas nieczynna, lub tylko dla wybrańców otwarta, sprzęt z tego co mi wiadomo rozkradli, bo nikt nie pilnował, a reszta jaka została jest popsuta, również jakość tego sprzętu daje wiele do myślenia , ktoś przepłacił, albo wziął w łapę, a można było zrobić całkiem rentowny klub który by na siebie zarabiał. więc proszę wszystkich o zwrócenie uwagi na kogo głosujecie aby nie było znowu złodziei u władzy

Odpowiedz Cytuj
Marek GOŚĆ 11-11-10 13:47

Henryk Garbarczyk w swoim programie nie walczy z alkocholizmem !!! w technikum miał ksywę OGNOMISTRZ KALEŃ, rączki się trzęsą to z grania nici !!! trzeba gdzieś fajnie wylądować !!!

Odpowiedz Cytuj
R.R GOŚĆ 12-11-10 1:46

Co niektorych na liscie radnych nie powino byc.dupe po kase pchaja i dla wlasnych interesow.

Odpowiedz Cytuj
R.R GOŚĆ 12-11-10 1:52

Dlaczego na stronie urzedu niema rubryki FORUM niech kazdy sianowiak wypowie sie co mysli.

Odpowiedz Cytuj
Wiko 23-11-10 8:44

Panie Macieju gratuluję zwycięstwa w wyborach na burmistrza Sianowa. Jest to trafny i bardzo dobry wybór. Potwierdza, że w swojej większości mieszkańcy gminy potrafią patrzeć, myśleć i oceniać ludzi. Doceniona została dotychczasowa Pana praca i to co robił Pan dla Sianowa i gminy. Jest Pan młodym człowiekiem, skromnym, pracowitym i oddanym swojemu miastu i gminie. Posiada Pan odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie zawodowe do pełnienia tej funkcji. Pochodzi Pan z Sianowa, stąd Pana korzenie, tutaj chodził Pan do szkoły, tutaj minęło Pana dzieciństwo. W głębi serca jest Pan sianowiakiem, wiem coś o tym. Jeszcze raz gratuluję Panu zwycięstwa, a sianowiakom trafnego wyboru.

Odpowiedz Cytuj
Sianowianka GOŚĆ 23-11-10 10:51

Radzę sięgnąć do czasów technikum nie po to, aby wymyślać słabe ksywy, ale żeby nauczyć się ortografii  Alkoholizm pisze się przez "h", a tak dla ogólnej wiadomości to w dziedzinie muzyki Pan Henryk odnosi same sukcesy. Nie mamy się do czego przyczepić to szukamy marnych argumentów, co? Bardzo niskie... Pan Henryk Garbarczyk mógł coś zrobić dla mieszkańców Sianowa nie tylko w dziedzinie kultury, ale także w sprawie wysypiska. A tak... Niech Wam dalej śmierdzi! I już. 

Odpowiedz Cytuj
Sianowianin GOŚĆ 23-11-10 11:10

Najlepsza Radna wszech czasów w Sianowie, która potrafiła wykrywać nieprawidłowości w działalności Urzędu Gminy i Miasta oraz w samej Radzie- Pani Jadwiga Szuplak- nie dostała się do Rady Miasta, prawdopodobnie dzięki pomocy kogoś z komisji wyborczej okręgu nr 1. Skandal! Pozbywając się takich radnych jak Jadwiga Szuplak zamieniamy naszą gminę w folwark zwierzęcy opisany w powieści Orwell'a.

Odpowiedz Cytuj
ja GOŚĆ 26-11-10 10:18

Autor: Wiko 23-11-2010 07:44:01Panie Macieju gratuluję zwycięstwa w wyborach na burmistrza Sianowa. Jest to trafny i bardzo dobry wybór. Potwierdza, że w swojej większości mieszkańcy gminy potrafią patrzeć, myśleć i oceniać ludzi. Doceniona została dotychczasowa Pana praca i to co robił Pan dla Sianowa i gminy. Jest Pan młodym człowiekiem, skromnym, pracowitym i oddanym swojemu miastu i gminie. Posiada Pan odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie zawodowe do pełnienia tej funkcji. Pochodzi Pan z Sianowa, stąd Pana korzenie, tutaj chodził Pan do szkoły, tutaj minęło Pana dzieciństwo. W głębi serca jest Pan sianowiakiem, wiem coś o tym. Jeszcze raz gratuluję Panu zwycięstwa, a sianowiakom trafnego wyboru.

Co za breddnie piszesz człowieku ,zobaczysz za parę miesięcy wyniki rządów tego człowieka, ta osoba od wielu lat zmienia tylko stołki ,jego działalność zna już Malechowo/skąd dostał nam się w spadku/ ,tej osobie zależy tylko na pieniążkach i ciepłej posadce,ale mnie już to nie dotyczy wyjezdżam z tego grajdoła ,gdzie w urzędzie całe rodziny i znajomki pracują,Sianów to jeden wielki kołtun.

Odpowiedz Cytuj
święty mikołaj GOŚĆ 26-11-10 18:24

Okręg nr 1 dziwnym trafem 2 radnych dostałopo 250 głosów a 40 list nie miało pieczątki i zostały unieważnione ciekawe czemu , no i wygrał najwiekszy sianowski paser i krętacz, taki dziwny zbieg okoliczności nie

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://sianow.istrefa.com

istrefa gmina Sianów | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Sianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-004


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem