Brak nadzoru policyjnego w Sianowie!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Anonim GOŚĆ 02-12-09 1:21

Od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego nie zostaną zwiększone patrole policyjne w Sianowie zarówno w dzień jak i w nocy?! Z tego co obserwuję Sianów jest w rękach alkoholików, nierobów, ludzi niezrównoważonych psychicznie, których agresja nie ma jakichkolwiek granic.Normalnie żyjący mieszkaniec Sianowa, który żyje i postępuje zgodni z literą prawa nie ma jakichkolwiek szans na poczucie bezpieczeństwa w tej miejscowości. W Sianowie jest przyzwolenie na bicie ludzi na ulicach przez pijanych 25latków, na wyzywanie i szykanowanie sąsiadów przez naćpanych panów o posturze 2m X 2m, na jazdę po pijanemu i z prędkością min 150 kmh w centrum, na znęcanie się psychiczne i fizyczne nad domownikami.I co najbardziej przykre na udzielanie pomocy socjalnej takim zwyrodnialcom i ich leniwym pannom,które do żadnej pracy się nie garną!!!Horror dzieje się w ŻRÓDEŁKU na Łużyckiej i w Parkowej - tam policja powinna być 24h na dobę albo zamknąć te lokale w trybie natychmiastowym!!!

Odpowiedz Cytuj
Parabolka GOŚĆ 04-12-09 13:41

To nie potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie? To Ci pomogę "Nie chce im się" - bo się boją, że dostaną... W Sianowie nigdy nie było nadzoru policyjnego. Chyba, że ze szkółek policyjnych wysyłali - to wtedy ganiali po Sianówku! Także w Sianowie jest samowolka. Nie uważam, że to jest dobre, bo to jest chore. Dlatego z stamtąd się wyprowadziłam. Wszyscy pracownicy służb sobie bimbają zamiast być tam gdzie trzeba! Ponoć to do nich należy. Nie lubię Sianowa i to dzięki ludziom, którzy tam żyją

Odpowiedz Cytuj
Wiko 17-02-10 10:30

Droga Pani, miała Pani ostatnio jakiś trudny okres ( a może brak okresu) i stąd to uczulenie na "suczo niemiłe" bibiotekarki. A Sianów to miasteczko i to już od 667 lat. Ale tak już jest, że jeżeli ktoś z wiochy trafi do miasta to ta wiocha za nim się wlecze. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Bibliotekarz GOŚĆ 26-11-10 10:46

Autor: Wiko 17-02-2010 09:30:41Droga Pani, miała Pani ostatnio jakiś trudny okres ( a może brak okresu) i stąd to uczulenie na "suczo niemiłe" bibiotekarki. A Sianów to miasteczko i to już od 667 lat. Ale tak już jest, że jeżeli ktoś z wiochy trafi do miasta to ta wiocha za nim się wlecze. Pozdrawiam.

Droga Pani Bibliotekarko ,kazdy ma prawo powiedzieć /napisać/ co mysli bez względu na to czy komus sie to podoba czy nie ,ja również mam awersje do sianowskiej biblioteki często spotykam tam osoby ,które nie potrafia wyjac karty bibl. i zapisac na niej wypozyczonej książki , bo one ,,zastępują,, bibliotekarkę ,która musiała gdzies wyjsć ,no ludzie ,do czego to podobna ,albo się bierze za wykonana pracę pieniądze ,albo ,nie ,a to czy ,,ktos ma trudny okres albo nie,, to juz nie Pani sprawa,może ktos tak lubi ,aby PANIE miały więcej pracy ,bo o to właśnie w Sianowie chodzi ,aby było jak najwięcej dzieci ,a państwo je utrzyma /MOPS/ i biblioteka wykształci.DO pracy do pracy Panie Bibliotekarki.

Odpowiedz Cytuj
Levy GOŚĆ 08-02-11 22:37

Wie ktoś może co sie dzieje w sprawie wyborów w okręgu nr 1 ponoć sprawa ruszyła

Odpowiedz Cytuj
Sianowiak GOŚĆ 12-06-11 13:52

"Ale tak już jest, że jeżeli ktoś z wiochy trafi do miasta to ta wiocha za nim się wlecze". DO MIASTA - jak dumnie zabrzmiało. Sianów ma prawa miejskie, nie przeczę, ale czy to rozumowanie nie jest na wyrost? - do miasta.... z wiochy....

Odpowiedz Cytuj
Dolly GOŚĆ 29-08-11 14:54

Yo, good looikn out! Gonna make it work now.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://sianow.istrefa.com

istrefa gmina Sianów | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Sianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-004


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem