Gastronomia w mieście

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wiko 20-02-10 21:32

 Mam takie może naiwne pytanie - dlaczego w Sianowie nie ma porządnego lokalu gastronomicznego, np. kawiarni, restauracji, pubu czegoś takiego, aby przejeżdzający przez Sianów ktoś, mogł zjeść obiad lub wypić kawę w miasteczku nie gdzieś na jego obrzeżach ?. Mógłby tam pojść również w sobotę lub niedzielę kulturalny sianowiak. A może jest takie miejsce, a ja o tym nie wiem ?. Proszę o informację i wyprowadzenie mnie z błędu.  

Odpowiedz Cytuj
Kobieta GOŚĆ 05-03-10 8:39

Autor: Wiko 20-02-2010 20:32:31 Mam takie może naiwne pytanie - dlaczego w Sianowie nie ma porządnego lokalu gastronomicznego, np. kawiarni, restauracji, pubu czegoś takiego, aby przejeżdzający przez Sianów ktoś, mogł zjeść obiad lub wypić kawę w miasteczku nie gdzieś na jego obrzeżach ?. Mógłby tam pojść również w sobotę lub niedzielę kulturalny sianowiak. A może jest takie miejsce, a ja o tym nie wiem ?. Proszę o informację i wyprowadzenie mnie z błędu.  

Masz rację, taki mały lokal, kawiarenka w środmieściu by się bardzo przydała.

Odpowiedz Cytuj
Levy GOŚĆ 08-11-10 21:01

Stara władza niezłe wały kręciła otworzyli siłownie za kilkadziesiąt tysięcy , która była cały czas nieczynna, lub tylko dla wybrańców otwarta, sprzęt z tego co mi wiadomo rozkradli, bo nikt nie pilnował, a reszta jaka została jest popsuta, również jakość tego sprzętu daje wiele do myślenia , ktoś przepłacił, albo wziął w łapę, a można było zrobić całkiem rentowny klub który by na siebie zarabiał. więc proszę wszystkich o zwrócenie uwagi na kogo głosujecie aby nie było znowu złodziei u władzy

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://sianow.istrefa.com

istrefa gmina Sianów | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Sianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-004


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem