Moje miasto - wyglad, estetyka

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Wiko 20-02-10 21:49

 Co prawda dość dawno w Sianowie nie byłem lecz w czasie mojej ostatniej bytości latem 2008 roku, byłem trochę zawiedziony. Stąd też moja uwaga do władz i mieszkańców. Ciekawi mnie jakie są możliwośći programy, plany odnośnie poprawy stanu i  etetyki elewacji domów przy głównych ulicach : Koszalińska, Piastów, Łuzycka, Tylna, Plac pod Lipami, a nawet Armii Polskiej. Jakie są plany uatrakcyjnienaia Parku Miejskiego. ( nie wspomnę juz o bezpieczeństwie w tym rejonie). Czy w ocenie władz oraz mieszkańców jest taka potrzeba ?. Zachęcam do dyskusji.     

Odpowiedz Cytuj
Weteranka Sianowa GOŚĆ 08-08-10 23:30

Miasto brudne,Mafia wysokie wyplaty+premie jakas nagroda oto trzeba sie martwic a nie jakies elewacje domow,remonty puzniej napisza dom do rozbiurki i sprawa zalatwiona.A tyle mlodych mamy w sianowie co szukaja mieszkan.Niech rada uchwali odac budynki mieszkancom napewno bedzie ladniej to kazdy bedzie dbal bo to jego kazdy wie co jest grane w sianowie trzeba dobrej miotly zeby te stolki posprzatac

Odpowiedz Cytuj
SIANOWIAK GOŚĆ 09-08-10 1:23

Przeczytaj kontrola nik 2009 wejdz na str.BIP.sianow.pl kontrole publiczne

Odpowiedz Cytuj
Wiko 23-11-10 9:33

Pani weteranka jest wyraźnie zawiedziona i rozgoryczona. Nie wiem ile w tym jest obiektywnej oceny, a ile osobistego zawodu życiowego. Mafia ? Myślę, że co najwyżej jakieś układy, a te są wszędzie. Wypłaty, premie - cudze pieniądze najbardziej kolą w oczy, tym bardziej, że w Sianowie o pracę nie jest łatwo. Jaka rada ?. Trzeba oczywiście patrzeć władzy i urzędnikom na ręce, wytykać wady, błędy i nuiedociagnięcia, ale rzeczowo, konkretnie, a nie populistycznie - nic nie robią, nie dbają, biorą kasę nie wiadomo za co. Trzeba interesować się sprawami swojego miasta, brać czynny udział we wskazywaniu i rozwiązywaniu jego problemów. Trzeba widzieć nie tylko złe rzeczyn i wszystko na nie. Takie stanie z boku , "ujadanie" i kibicowanie do niczego nie prowadzi. Więcej optymizmu dla swojego miasta. .

Odpowiedz Cytuj
Sprawiedliwy GOŚĆ 29-11-10 11:26

Autor: Wiko 23-11-2010 08:33:26Pani weteranka jest wyraźnie zawiedziona i rozgoryczona. Nie wiem ile w tym jest obiektywnej oceny, a ile osobistego zawodu życiowego. Mafia ? Myślę, że co najwyżej jakieś układy, a te są wszędzie. Wypłaty, premie - cudze pieniądze najbardziej kolą w oczy, tym bardziej, że w Sianowie o pracę nie jest łatwo. Jaka rada ?. Trzeba oczywiście patrzeć władzy i urzędnikom na ręce, wytykać wady, błędy i nuiedociagnięcia, ale rzeczowo, konkretnie, a nie populistycznie - nic nie robią, nie dbają, biorą kasę nie wiadomo za co. Trzeba interesować się sprawami swojego miasta, brać czynny udział we wskazywaniu i rozwiązywaniu jego problemów. Trzeba widzieć nie tylko złe rzeczyn i wszystko na nie. Takie stanie z boku , "ujadanie" i kibicowanie do niczego nie prowadzi. Więcej optymizmu dla swojego miasta. .

A dlaczego Ty sie chłopie wypowiadasz na temat Sianowa ,panujących tam układów i układzików,cudzych pieniedzy i innych rzeczy skoro nie mieszkasz w Sianowie ,a i rzadko tam bywasz? Wiec nie tocz piany co do wypowiadajacych na forum się osób ,bo jesteś osobą niewiarygodna skoro nie mieszkasz w SIANOWIE.

Odpowiedz Cytuj
Wiko 10-12-10 16:41

Myślę, że chyba dłużej mieszkałem w Sianowie niż wielu obecnych jego mieszkańców. Znam dobrze to miasteczko,. środowisko ludzi i jego klimaty. I wiem, że kto naprawdę czuje się sianowianinem, nie będzie kalał swojego gniazda i oceniał spraw wyłącznie z własnego, emocjonalnego punktu widzenia., z pozycji obrażonego dziecka.

Odpowiedz Cytuj
Jaycee GOŚĆ 30-08-11 2:36

You saved me a lot of halsse just now.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://sianow.istrefa.com

istrefa gmina Sianów | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Sianów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-004


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem